1 |
Rada Programowa Fundacji |
- |
- |
- |
2 |
XV Liceum Ogólnokształcące przy Zespole Placówek Edukacyjnych w Olsztynie |
Polska |
- |
Maciej, Wojciech, Axel |
3 |
Szkoła Podstawowa nr 3 w Toruniu |
Polska |
im. kpt. Jana Drzewieckiego |
Juliusz, Jan, Jakub |
4 |
Liceum Ogólnokształcące w Koronowie |
Polska |
im. Leona Wyczółkowskiego |
Hubert, Jakub, Amelia |
5 |
Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny |
Polska |
- |
Michalina, Zuzanna, Oliwier |
6 |
Powiatowy Zespół Szkół w Sierakowicach |
Polska |
- |
Paulina, Paweł, Dawid |
7 |
VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy |
Polska |
im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich |
Julia, Maciej, Dominika |
8 |
I Liveum Ogólnokształcące w Wejherowie |
Polska |
im. Króla Jana III Sobieskiego |
Natan, Otylia, Filip |
9 |
Szkoła Podstawowa nr 59 w Gdańsku |
Polska |
im. 1 Dywizji Pancernej gen. Stanisława Maczka |
Klaudia, Lena, Lena |
10 |
VI Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku |
Polska |
im. Obrońców Helu |
Michalina, Aleksandra, Alicja |
11 |
Szkoła Podstawowa nr 14 w Gdańsku |
Polska |
im. ks. Grzegorza Piramowicza |
Małgorzata, Natalia, Daryna |
12 |
Gdańskie Liceum Ogólnokształcące |
Polska |
im. Stowarzyszenia Przyjaciół GLO |
Łukasz, Myrosłava, Kinga |
13 |
Szkoła Podstawowa w Dobrzyniu nad Wisłą |
Polska |
im. Tadeusza Kościuszki |
Maja, Anna, Błażej |
14 |
Szkoła Podstawowa nr 3 w Toruniu |
Polska |
im. kpt. Jana Drzewieckiego |
Filip, Tymon, Mateusz |
15 |
Centrum Nauk Technicznych Technikum nr 1 w Chojnicach |
Polska |
- |
Kajetan, Katarzyna, Mateusz |
16 |
Drużyna Rodzinna Dutkiewiczów |
Polska |
- |
Kajetan, Klara, Jakub |
17 |
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Kruszwicy |
Polska |
im. Polskich Olimpijczyków |
Kinga, Nicola, Nikita |
18 |
Szkoła Podstawowa w Kotle Dużym |
Polska |
im. św. Maksymiliana M. Kolbego |
Przemysław, Amelia, Julia |
19 |
Zespół Szkół Rolniczych w Ostródzie |
Polska |
im. Wincentego Witosa |
Nikoletta, Paweł, Dominik |
20 |
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Iławie |
Polska |
im. Polskich Olimpijczyków |
Zuzanna, Gabriela, Emilia |
21 |
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Siemianicach |
Polska |
im. Czesława Milosza |
Filip, Natalia, Franciszek |
22 |
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Olsztynie |
Polska |
im. E. Mendelsohna |
Leon, Maria, Kornelia |
23 |
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Bytowie |
Polska |
- |
Kolański, Kolaszt, Lubiński |
24 |
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Wierzchucinie |
Polska |
im. Kornela Makuszyńskiego |
Amanda, Julia, Julia |
25 |
Koło Entuzjastów Historii w Gdańsku |
Polska |
- |
Marcel, Mateusz, Jan |
26 |
Szkoła Podstawowa w Jeziorach Wielkich |
Polska |
im. Kazimierza Woźnieckiego |
Jan, Artur, Kacper |
27 |
Szkoła Podstawowa w Nowej Cerkwi |
Polska |
im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich |
Liliana, Dominik, Michał |
28 |
Zespół Szkół w Parchowie |
Polska |
im. gen. Józefa Wybickiego |
Hubert, Gabriel, Jakub |
29 |
Koło Historyczne przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Siemianicach |
Polska |
im. Czesława Miłosza |
Jakub, Dawid, Bartosz |
30 |
Parafia św. Wincentego a Paulo w Bydgoszczy |
Polska |
- |
Zofia, Maciej, Amelia |
31 |
Zespół Szkół Techniczno - Informatycznych w Elblągu |
Polska |
- |
Aleksander, Samanta, Łukasz |
32 |
Zespół Szkół Technicznych w Słupsku |
Polska |
- |
Kacper, Wiktoria, Martyna, Kacper |
33 |
Zespół Szkół Zawodowych w Koronowie |
Polska |
im. gen. Stanisława Maczka |
Zuzanna, Olivier, Zuchelkowski |
34 |
Szkoła Podstawowa w Brudnowie |
Polska |
- |
Filip, Igor, Kamil |
35 |
XIX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku |
Polska |
im. Mariana Mokwy |
Malwina, Nikodem, Monika |
36 |
Zespół Szkół w Reszlu |
Polska |
im. Macieja Rataja |
Karolina, Gabriela |
37 |
Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczytnie |
Polska |
im. Marii Skłodowskiej - Curie |
Miłosz, Michał |
38 |
Zespół Szkół Technicznych w Słupsku |
Polska |
- |
Dariusz, Jakub, Julia |
39 |
Szkoła Podstawowa w Wojnowie |
Polska |
im. Anieli Hrabiny Potulickiej |
Gabriel, Krystian, Remigiusz |
40 |
Zespół Szkół nr 1 w Działdowie |
Polska |
im. Stefana Żeromskiego |
Anna, Milena, Julia |
41 |
Liceum Ogólnokształcące w Człuchowie |
Polska |
im. Stefana Czarnieckiego |
Roksana, Maja |
42 |
Szkoła Podstawowa we Wrzesinie |
Polska |
- |
Bartosz, Oliwia |
43 |
II Liceum Ogólnokształcące w Inowrocławiu |
Polska |
im. Marii Konopnickiej |
Szymon, Wiktor, Brajan |
44 |
Szkoła Podstawowa nr 11 w Inowrocławiu |
Polska |
im. Stefana Batorego |
Aleksandra, Anastazja, Urszula |
45 |
Liceum Ogólnokształcące w Człuchowie |
Polska |
im. Stefana Czarnieckiego |
Lena |
46 |
Szkoła Podstawowa w Trąbkach Wielkich |
Polska |
im. Kunegundy Pawłowskiej |
Karol, Mikołaj, Konrad |
47 |
I Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół w Pasłęku |
Polska |
im. Bohaterów Grunwaldu |
Zuzanna, Bartłomiej, Jakub |
48 |
Szkoła Podstawowa w Kiwitach |
Polska |
im. Olimpijczyków Polskich |
Wojciech, |
49 |
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Smólniku |
Polska |
im. Janusza Korczaka |
Izabela, Mateusz, Michał |
50 |
Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku |
Polska |
im. Noblistów Polskich |
Nikodem, Valeria, Angelina |
51 |
I Liceum Ogólnokształcące w Toruniu |
Toruń |
im. Mikołaja Kopernika |
Jan, Igor |
52 |
Szkoła Podstawowa w Strzygach |
Polska |
- |
Zofia, Rupińska, Milena |
53 |
I Liceum Ogólnokształcące w Chełmnie |
Polska |
im. Mikołaja Kopernika |
Aleksandra, Adam, Natalia |
54 |
Liceum Ogólnokształcące Mundurowe Spartakus w Gdańsku |
Polska |
im. Mieczysława Jałowieckiego |
Dominik, Varvara, Tymoteusz |
55 |
Zespół Szkół Technicznych w Słupsku |
Polska |
- |
Maksymilian, Julia, Bruno |
56 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Bydgoszczy |
Polska |
im. bł. Laury Vicuña |
Aleksander, Aleksander, Jan |
57 |
II Liceum Ogólnokształcące w Chojnicach |
Polska |
im. gen. Władysława Andersa |
Hlieb, Szymon, Kacper |
58 |
Szkoła Podstawowa w Mrzezinie |
Polska |
im. Pawła Góry |
Mikołaj, Szymon, Wiktor |
59 |
Szkoła Podstawowa w Czyczkowach |
Polska |
im. bł. ks. Józef Jankowski |
Hanna, Julia, Karolina |
60 |
XIX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku |
Polska |
im. Mariana Mokwy |
Karolina, Zuzanna, Agata |
61 |
Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie |
Polska |
- |
Damian, Antoni, Ryszard |
62 |
Szkoła Podstawowa nr 6 w Szczytnie |
Polska |
im. Orła Białego |
Oliwier, Antoni, Filip |
63 |
Katolicka Szkoła Podstawowa w Bydgoszczy |
Polska |
im. św. Wojciecha |
Piotr, Amelia, Apolonia |
64 |
Szkoła Podstawowa nr 19 w Gdańsku |
Polska |
im. Zasłużonych Ludzi Morza |
Agata, Tomasz, Adam |
65 |
Zespół Szkół Technicznych w Słupsku |
Polska |
- |
Julia, Natalia, Aleksandra |
66 |
Szkoła Podstawowa w Głobinie |
Polska |
im. Henryka Sienkiewicza |
Patrycja, Martyna |
67 |
Szkoła Podstawowa nr 25 w Bydgoszczy |
Polska |
im. Synów Pułków |
Tomasz, Hubert, Paweł |
68 |
Branżowa Szkoła I Stopnia w Sierakowicach |
Polska |
- |
Barbara, Dawid, Agata |
69 |
Szkoła Podstawowa nr 65 w Bydgoszczy |
Polska |
im. Czesława Tańskiego |
Dominik, Marcel, Przemysław |
70 |
Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku |
Polska |
- |
Jakub |
71 |
Zespół Szkół w Łabiszynie |
Polska |
- |
Wiktoria, Agnieszka, Jakub |
72 |
Zespół Szkół nr 2 w Mrągowie |
Polska |
im. Władysława Jagiełły |
Hanna, Theodora, Julia |
73 |
Szkoła Podstawowa nr 9 w Olsztynie |
Polska |
im. Mikołaja Kopernika |
Krystian, Klaudia, Julia |
74 |
Szkoła Podstawowa nr 9 w Olsztynie |
Polska |
im. Mikołaja Kopernika |
Tomasz, Szumon |
75 |
Szkoła Podstawowa nr 9 w Olsztynie |
Polska |
im. Mikołaja Kopernika |
Aleksander |
76 |
I Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Gdyni |
Polska |
im. Zasłużonych Ludzi Morza |
Urszula, Oliwia, Marcin |
77 |
XXI Liceum Ogólnokształcące Integracyjne w Bydgoszczy |
Polska |
im. Synów Pułków |
Susan, Julia |